Розклад онлайн уроків на період дистанційного навчання

 

 

 

Розклад уроків для 1 – 3 класу (комплект)

Понеділок

1

ЯДС

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

9.00

2

Укр. мова

https://meet.google.com/trv-iyvs-zkq

Петренко Г.А.

9.55

3

Математика

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

10.50

4

Образотворче мистецтво

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

12.00

5

Фізкультура

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

12.55

Вівторок

1

ЯДС

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

9.00

2

Математика

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/trv-iyvs-zkq

Петренко Г.А.

10.50

4

ЯДС

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

12.00

5

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

12.55

Середа

1

ЯДС

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

9.00

2

Математика

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/trv-iyvs-zkq

Петренко Г.А.

10.50

4

Фізкультура

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

12.00

5

Анг. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

12.55

Четвер

1

ЯДС

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

9.00

2

Математика

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.55

3

Фізкультура

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

10.50

4

Інформатика

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

12.00

5

Анг. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

12.55

П'ятниця

1

ЯДС

 https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

9.00

2

ЯДС

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/trv-iyvs-zkq

Петренко Г.А.

10.50

4

Укр. мова

https://meet.google.com/trv-iyvs-zkq

Петренко Г.А.

12.00

5

Музичне мистецтво

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

12.55

 

 

 

Розклад уроків для 4 класу

Понеділок

1

Математика

https://meet.google.com/yuq-pyie-kbi

Петренко Г.А.

9.00

2

ЯДС

https://meet.google.com/viy-kqmo-zcx

Костюк Т.І.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

10.50

4

Фізкультура

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

12.00

5

ЯДС

https://meet.google.com/viy-kqmo-zcx   

Костюк Т.І.

12.55

Вівторок

1

ЯДС

https://meet.google.com/viy-kqmo-zcx  

Костюк Т.І.

9.00

2

Математика

https://meet.google.com/yuq-pyie-kbi

Петренко Г.А.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

10.50

4

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

12.00

5

Фізкультура

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

12.55

Середа

1

Образотворче навчання

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.00

2

Математика

https://meet.google.com/yuq-pyie-kbi

Петренко Г.А.

9.55

3

ЯДС

https://meet.google.com/viy-kqmo-zcx

Костюк Т.І.

10.50

4

Анг. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

12.00

5

ЯДС

https://meet.google.com/viy-kqmo-zcx

Костюк Т.І.

12.55

Четвер

1

ЯДС

https://meet.google.com/viy-kqmo-zcx

Костюк Т.І.

9.00

2

Укр. мова

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

9.55

3

Музичне мистецтво

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

10.50

4

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

12.00

5

Фізкультура

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

12.55

П'ятниця

1

Інформатика

https://meet.google.com/yuq-pyie-kbi        

Петренко Г.А.

9.00

2

Математика

https://meet.google.com/yuq-pyie-kbi

Петренко Г.А.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

10.50

4

Фізкультура

https://meet.google.com/ymb-chvf-iys

Головенько В.А.

12.00

5

ЯДС

https://meet.google.com/viy-kqmo-zcx

Костюк Т.І.

12.55

 

 

 

Розклад уроків для 5 класу

Понеділок

1

Образотворче мистецтво

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.00

2

Математика

Вайбер 

Юрченко В.М.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

10.50

4

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.00

5

Природознав.

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

12.55

6

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

13.50

Вівторок

0

Математика

Вайбер  

Юрченко В. М.

8.15

1

Укр. літ

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.00

2

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

9.55

3

Історія

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

10.50

4

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.00

5

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

12.55

Середа

1

Природознав.

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

9.00

2

Анг. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

9.55

3

Математика

Вайбер 

Юрченко В.М.

10.50

4

Технології

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.00

5

Технології

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.55

 

6

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

13.50

Четвер

1

Укр. літ

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.00

2

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

9.55

3

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

10.50

4

Основи зд.

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

12.00

5

Муз. мист.

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

12.55

П'ятниця

1

Математика

                                             

Юрченко В.М.

9.00

2

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

9.55

3

Інформатика

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

10.50

4

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.00

5

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

12.55

 

 

Розклад уроків для 6 класу

Понеділок

1

Математика

 Вайбер

Юрченко В.М.

9.00

2

Образотворче мистецтво

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

9.55

3

Біологія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

10.50

4

Фізкультура

 Вайбер

Тодосієнко А.О.

12.00

5

Історія

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

12.55

6

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

13.50

Вівторок

1

Анг. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0   

Войтенко Г.П.

9.00

2

Математика

 Вайбер

Юрченко В.М.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz        

Бабенко Н.В.

10.50

4

Укр. літ.

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

12.00

5

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

12.55

6

Музичне мистецтво

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

13.50

Середа

1

Технології

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.00

2

Технології

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.55

3

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

10.50

4

Математика

Вайбер 

Юрченко В.М.

12.00

5

Географія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

12.55

 

6

Фізкультура

 Вайбер

Тодосієнко А.О.

13.50

Четвер

1

Історія

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

9.00

2

Біологія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

9.55

3

Основи зд.

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

10.50

4

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz    

Бабенко Н.В.

12.00

5

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

12.55

П'ятниця

0

Математика

 Вайбер

Юрченко В.М.

9.00

1

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

9.55

2

Географія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

10.50

3

Фізкультура

 Вайбер

Тодосієнко А.О.

12.00

4

Укр. літ.

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

12.55

5

Інформатика

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

13.50

 

 

Розклад уроків для 7 класу

Понеділок

0

Фізика

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

8.15

1

Історія України

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

9.00

2

Географія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

9.55

3

Алгебра

 Вайбер

Юрченко В.М.

10.50

4

Музика

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

12.00

5

Укр. літ

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

12.55

6

Біологія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka  

Собчук Л.В.

13.50

Вівторок

1

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

9.00

2

Інформатика

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.55

3

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

10.50

4

Геометрія

Вайбер 

Юрченко В.М.

12.00

5

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.55

6

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs   

Шеванюк І.Ю.

13.50

 

0

Фізика

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

8.15

Середа

1

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

9.00

2

Алгебра

Вайбер 

Юрченко В.М.

9.55

3

Географія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

10.50

4

Хімія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

12.00

5

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

12.55

 

6

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

13.50

Четвер

1

Анг. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

9.00

2

Основи зд.

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka      

Собчук Л.В.

9.55

3

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

10.50

4

Всесвітня історія

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

12.00

5

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

12.55

 

6

Укр. літ

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

 

П'ятниця

1

Технології

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.00

2

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.55

3

Геометрія

 Вайбер

Юрченко В.М.

10.50

4

Образотворче мистецтво

https://meet.google.com/jtv-drxs-unu

Шеванюк Н.І.

12.00

5

Біологія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

12.55

6

Заруб. літ

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

13.50

 

 

Розклад уроків для 8 класу

Понеділок

1

Біологія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

9.00

2

Укр.мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

9.55

3

Історія України

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

10.50

4

Укр. літ.

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

12.00

5

Інформатика

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.55

6

Всесвітня історія

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

13.50

Вівторок

1

Геометрія

Вайбер 

Юрченко В.М.

9.00

2

Алгебра

https://meet.google.com/yad-vsjd-rzm

Кавун Н.Д.

9.55

3

Інформатика

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

10.50

4

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

12.00

5

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.55

6

Технології

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb  

Собчук І.А.

13.50

Середа

0

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

8.15

1

Хімія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

9.00

2

Хімія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

9.55

3

Біологія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

10.50

4

Географія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka   

Собчук Л.В.

12.00

5

Мистецтво

 https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

12.55

 

6

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

13.50

Четвер

1

Географія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

9.00

2

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0

Войтенко Г.П.

9.55

3

Алгебра

https://meet.google.com/yad-vsjd-rzm

Кавун Н.Д.

10.50

4

Геометрія

Вайбер 

Юрченко В.М.

12.00

5

Основи зд.

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka    

Собчук Л.В.

12.55

 

6

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

 

П'ятниця

1

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

9.00

2

Фізкультура

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.55

3

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

10.50

4

Заруб. літ

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

12.00

5

Укр. літ.

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz

Бабенко Н.В.

12.55

 

 

Розклад уроків для 9 класу

 

1

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz   

Бабенко Н.В.

9.00

2

Хімія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

9.55

3

Фізкультура

 Вайбер

Тодосієнко А.О.

10.50

4

Історія України

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

12.00

5

Алгебра

Вайбер 

Юрченко В.М.

12.55

6

 

 

 

13.50

7

Фізика

https://meet.google.com/wkm-arbe-prb

Шеванюк Н.І.

14.45

Вівторок

1

Інформатика

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.00

2

Укр. мова

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz    

Бабенко Н.В.

9.55

3

Англ. мова

https://meet.google.com/kyp-zpwp-hxd?authuser=0   

Войтенко Г.П.

10.50

4

Всесвітня історія

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

12.00

5

Геометрія

Вайбер 

Юрченко В.М.

12.55

6

Укр. літ

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz   

Бабенко Н.В.

13.50

7

Заруб. літ

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

14.45

Середа

1

Алгебра

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

9.00

2

Біологія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka       

Собчук Л.В.

9.55

3

Інформатика

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

10.50

4

Мистецтво

https://meet.google.com/gct-gexd-xrb

Зозуля Г.М.

12.00

5

Фізкультура

 Вайбер

Тодосієнко А.О.

12.55

6

Фізика

https://meet.google.com/wkm-arbe-prb

Шеванюк Н.І.

13.50

7

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

14.45

Четвер

1

Хімія

https://meet.google.com/rvu-djzd-uyj

Семененко Л.Г.

9.00

2

Правознавство

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

9.55

3

Історія України

https://meet.google.com/rdw-vubk-qje

Кривонос Л.А.

10.50

4

Заруб. літ.

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

12.00

5

Технології

https://meet.google.com/nxy-qmfh-pzb

Собчук І.А.

12.55

6

Фізика

https://meet.google.com/wkm-arbe-prb

Шеванюк Н.І.

13.40

П'ятниця

1

Біологія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka

Собчук Л.В.

9.00

2

Укр. літ.

https://meet.google.com/deq-uurw-tcz      

Бабенко Н.В.

9.55

3

Географія

https://meet.google.com/ucd-thnu-kka     

Собчук Л.В.

10.50

4

Фізкультура

 Вайбер

Тодосієнко А.О.

12.00

5

Геометрія

Вайбер 

Юрченко В.М.

12.55

6

Основи зд.

  https://meet.google.com/ucd-thnu-kka   

Собчук Л.В.

13.40

7

Заруб. літ

https://meet.google.com/osh-uwdr-ngs

Шеванюк І.Ю.

14.45